Popis
Stropné svietidlo zo série Face ,s detským motívom,skvelo oživí každú detskú izbu a rozžiari ju svojou prítomnosťou.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stropné svietidlo zo série Face ,s detským motívom,skvelo oživí každú detskú izbu a rozžiari ju svojou prítomnosťou.
PREZENT je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom dekatívneho osvetlenia so sídlom na Slovensku. Ich zámer je ponúknuť zákazníkovi výrobky v tej najvyššej kvalite s jedinečným dizajnom a za prijateľné ceny. Vďaka tomuto postoju a firemnej stratégii sa firma za krátky čas rozrástla a v súčastnosti ponúka svoje produkty na Slovensku, Česku, Poľsku a Maďarsku s cieľom ďalšej expanzie na iné zahraničné trhu. Spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2005. Pretvorte si aj vy svoj domov s týmto jedinečným osvetlením a doprajte si kúsok slovenského umenia u vás doma.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PREZENT FACE |
| Séria: | FACE |
| Kód produktu: | 1344 K |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/sklo |
| Farba: | modrá |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | E27 |
| Maximálny výkon [W]: | 2x60W |
| Výška [mm]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 400 |
| Počet zdrojov: | 2 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 16.30 € |
| Doprava |
|---|
| Doprava nad 20 EUR ZADARMO! |