Popis
| POVRCHOVA UPRAVA: | bílá |
|---|---|
| PATICE: | G4 / GX5,3 / GY6,35 |
| VYKON: | 1X50W |
| VYSKA: | 170mm |
| SIRKA: | 15mm |
| NAPAJECI NAPETI: | 12V |
| VYKON SVETELNEHO ZDR: | 50W |
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
| POVRCHOVA UPRAVA: | bílá |
|---|---|
| PATICE: | G4 / GX5,3 / GY6,35 |
| VYKON: | 1X50W |
| VYSKA: | 170mm |
| SIRKA: | 15mm |
| NAPAJECI NAPETI: | 12V |
| VYKON SVETELNEHO ZDR: | 50W |
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Univerzální patice pro G4 / GX5,3 / GY6,35 |
| Kód produktu: | 216 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 10.12 € |
| Doprava |
|---|
| Doprava nad 20 EUR ZADARMO! |