Popis
| MATERIAL: | umělá hmota |
|---|---|
| VYKON: | 60W |
| VYSKA: | 22mm |
| SIRKA: | 60mm |
| NAPAJECI NAPETI: | DC 12V |
| STMIVAC: | se stmívačem |
| OCHRANA IP: | Ochranná třída III |
| VYMENA BAREV RGB: | RGB-Multicolor výměna barev |
| HLOUBKA: | 35mm |
| DAKOVE OVLADANI: | Dálk.ovládání |
| PROUDOVE ZATIZENI: | 6000mA |


Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.














