Popis
| MATERIAL: | umělá hmota |
|---|---|
| POVRCHOVA UPRAVA: | bílá |
| VYKON: | 1x3,12W |
| POCET SVETELNYCH ZDR: | 1 |
| ZIVOTNOST: | 30.000h |
| VYSKA: | 3mm |
| SIRKA: | 975mm |
| NAPAJECI NAPETI: | DC 12V |
| VYKON SVETELNEHO ZDR: | 3,12W |
| STMIVAC: | ne |
| OCHRANA IP: | Ochranná třída III |
| HLOUBKA: | 10,5mm |
| ZNACKA MM: | značka MM |
| TEPLOTA CHROMATICNOS: | 3000K |
| UHEL ZARENI: | 120° |
| VCETNE SVETELNEHO ZD: | ano |


Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.














