Popis
| MATERIAL: | umělá hmota |
|---|---|
| POVRCHOVA UPRAVA: | bílá |
| VYKON: | max. 60 W |
| VYSKA: | 22 mm |
| SIRKA: | 63 mm |
| NAPAJECI NAPETI: | DC 12 V |
| STMIVATELNE: | ano |
| TRIDA OCHRANY: | Ochranná třída III |
| BATERIE / AKUMULATOR: | provoz na baterii nebo aku |
| HLOUBKA: | 35 mm |
| DAKOVE OVLADANI: | Dálk.ovládání |
| STMIVANI: | se stmívačem |


Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.














