Popis
Rada exteriérových svietidiel, zo série LINE FLOOR , je pre Vás dostupná v zápustnej variante. Svietidlá sú tvorené kovovou konštrukciou, v rôznych veľkostiach a tvaroch. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových svietidiel, zo série LINE FLOOR , je pre Vás dostupná v zápustnej variante. Svietidlá sú tvorené kovovou konštrukciou, v rôznych veľkostiach a tvaroch. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Zápustné zemní svítidlo - sada 1ks Line 230 V LED teplá bílá, oc |
| Séria: | LINE FLOOR |
| Kód produktu: | 93788 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | nerez |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP67 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 1,2W |
| Priemer [mm]: | 110 |
| Zápustná hĺbka [mm]: | 132 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 30 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 59.64 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |