Popis
Štýlové svietidlá zo série Tivoli , dostupne v rôznych farbách,krásne doladia akýkoľvek priestor svojím moderným dizajnom.Svietidlo je vhodné aj do exteriéru,vďaka vysokému krytiu IP65.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Štýlové svietidlá zo série Tivoli , dostupne v rôznych farbách,krásne doladia akýkoľvek priestor svojím moderným dizajnom.Svietidlo je vhodné aj do exteriéru,vďaka vysokému krytiu IP65.
ASTRO prináša moderné interierové a exterierové svietidlá. Tento anglický výrobca ponúka taktiež špecifický druh svietidiel pre architektov a interierových dizajnérov. Kúpelňové svietidlá osvetlia každú malú aj veľkú kúpelňu.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | ASTRO Tivoli Black |
| Séria: | Tivoli |
| Kód produktu: | 1338001 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | Zabudovaná LED |
| Maximálny výkon [W]: | 2W |
| Hĺbka [mm]: | 40 |
| Priemer [mm]: | 80 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 1161 |
| Energetická trieda: | A |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 152.40 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |