Popis
Stolové LED svietidlo zo série JOKER, skvelo zapadne do akejkoľvek detskej izby, vďaka jeho pestrým farbám . USB port v stojane.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stolové LED svietidlo zo série JOKER, skvelo zapadne do akejkoľvek detskej izby, vďaka jeho pestrým farbám . USB port v stojane.
PREZENT je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom dekatívneho osvetlenia so sídlom na Slovensku. Ich zámer je ponúknuť zákazníkovi výrobky v tej najvyššej kvalite s jedinečným dizajnom a za prijateľné ceny. Vďaka tomuto postoju a firemnej stratégii sa firma za krátky čas rozrástla a v súčastnosti ponúka svoje produkty na Slovensku, Česku, Poľsku a Maďarsku s cieľom ďalšej expanzie na iné zahraničné trhu. Spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2005. Pretvorte si aj vy svoj domov s týmto jedinečným osvetlením a doprajte si kúsok slovenského umenia u vás doma.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PREZENT JONAS LED/5W, YELLOW, TABLE |
| Séria: | JONAS |
| Kód produktu: | 26028 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/plast |
| Farba: | žltá |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 5W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 440 |
| Šírka [mm]: | 175 |
| Farba svetla: | 6500K |
| Svetelný tok: | 300 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 30.54 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |