Popis
| Třída ochrany: | III |
|---|---|
| Termín dodání: | 1-2 týdny |
| Povrchová úprava: | bílá |
| Šířka: | 23 |
| Výška: | 5 |
| Napájecí napětí: | 12V |
| Výkon: | 60W |
| Hloubka: | 23 |
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
| Třída ochrany: | III |
|---|---|
| Termín dodání: | 1-2 týdny |
| Povrchová úprava: | bílá |
| Šířka: | 23 |
| Výška: | 5 |
| Napájecí napětí: | 12V |
| Výkon: | 60W |
| Hloubka: | 23 |
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.