Popis
Široká rada zápustných svietidiel, zo série PANEL, je pre Vás dostupná v rôznych variantách,tvaroch a farebných prevedeniach. Svietidlá Vás zaujmú svojim minimalistickým dizajnom. Svietidlá sú tvorené plastom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada zápustných svietidiel, zo série PANEL, je pre Vás dostupná v rôznych variantách,tvaroch a farebných prevedeniach. Svietidlá Vás zaujmú svojim minimalistickým dizajnom. Svietidlá sú tvorené plastom.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Zápustný LED panel kulatý 12W 2700K matný chrom IP44 |
| Séria: | PANEL |
| Kód produktu: | 92074 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | plast |
| Farba: | nerez |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 12W |
| Priemer [mm]: | 170 |
| Zápustná hĺbka [mm]: | 35 |
| Montážny otvor [mm]: | 150 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 1118 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 28.69 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |