Popis
Široká rada prisadených svietidiel, zo série FURNITURE, je pre Vás dostupná v rôznych variantách,tvaroch a farebných prevedeniach. Svietidlá Vás zaujmú svojim minimalistickým dizajnom. Svietidlá sú tvorené hliníkom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada prisadených svietidiel, zo série FURNITURE, je pre Vás dostupná v rôznych variantách,tvaroch a farebných prevedeniach. Svietidlá Vás zaujmú svojim minimalistickým dizajnom. Svietidlá sú tvorené hliníkom.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Sada 3ks nábytkových přisazených svítidel Leaf LED kartáč.hliník, kulaté |
| Séria: | FURNITURE |
| Kód produktu: | 93562 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 3x4W |
| Hĺbka [mm]: | 4,5 |
| Priemer [mm]: | 80 |
| Počet zdrojov: | 3 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 3X280 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 120.50 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |