Popis
| Třída ochrany: | II |
|---|---|
| Materiál: | umělá hmota |
| Termín dodání: | 1-2 týdny |
| Patice: | GU10 |
| Výkon světelného zdroje: | 50W |
| Povrchová úprava: | černá |
| Šířka: | 70 |
| Výška: | 23 |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Výkon: | 50W |
| Hloubka: | 35 |
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
| Třída ochrany: | II |
|---|---|
| Materiál: | umělá hmota |
| Termín dodání: | 1-2 týdny |
| Patice: | GU10 |
| Výkon světelného zdroje: | 50W |
| Povrchová úprava: | černá |
| Šířka: | 70 |
| Výška: | 23 |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Výkon: | 50W |
| Hloubka: | 35 |
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Připojovací sada pro zápustné svítidlo GU10 230V vč.svorky |
| Kód produktu: | 93810 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 13.21 € |
| Doprava |
|---|
| Doprava nad 20 EUR ZADARMO! |