Popis
Nástenné svietidlá, vhodné nad obraz, alebo zrkadlo, zo série BEAM , nájdete v rôznych variantách a veľkostiach,. Svietidlá sú tvorené kovovou konštrukciou so štýlovým dizajnom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Nástenné svietidlá, vhodné nad obraz, alebo zrkadlo, zo série BEAM , nájdete v rôznych variantách a veľkostiach,. Svietidlá sú tvorené kovovou konštrukciou so štýlovým dizajnom.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Galeria svítidlo nad obrazy LED Beam Thirty 5W bílá |
| Séria: | BEAM |
| Kód produktu: | 99891 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 5W |
| Výška [mm]: | 46 |
| Šírka [mm]: | 290 |
| Hĺbka [mm]: | 190 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 630 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 98.33 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |