Popis
Široká rada zápustných bodových svietidiel, zo série New Tria, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach a tvaroch. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada zápustných bodových svietidiel, zo série New Tria, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach a tvaroch. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV NEW TRIA II ES111 matná čierna 230V GU10 2x75W |
| Séria: | NEW TRIA |
| Kód produktu: | 113840 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | GU10 |
| Maximálny výkon [W]: | 2x75W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Šírka [mm]: | 315 |
| Dĺžka [mm]: | 165 |
| Zápustná hĺbka [mm]: | 122 |
| Montážny otvor [mm]: | 297x155 |
| Počet zdrojov: | 2 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 127.92 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |