Popis
Široká rada zápustných bodových svietidiel, zo série New Tria, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach a tvaroch. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada zápustných bodových svietidiel, zo série New Tria, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach a tvaroch. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV NEW TRIA MINI DL kruhová sada matná biela 230V/700mA LED 2.2W 30° 3000K |
| Séria: | NEW TRIA |
| Kód produktu: | 113971 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 4,4W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Priemer [mm]: | 52 |
| Zápustná hĺbka [mm]: | 32 |
| Montážny otvor [mm]: | 40 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 143 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 65.19 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |