Popis
2ks v balení
| Rozměry (Ø/D): | 5/10 |
|---|---|
| Kolekcia: | lanko |
| Dĺžka: | 100 |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Napájacie napätie: | 12V |
| Priemer: | 50 |
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
2ks v balení
| Rozměry (Ø/D): | 5/10 |
|---|---|
| Kolekcia: | lanko |
| Dĺžka: | 100 |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Napájacie napätie: | 12V |
| Priemer: | 50 |
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV nástěnný držák pre lanko pre 12V 10cm 2 ks |
| Kód produktu: | 186312 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 51.30 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |