Popis
Široká rada svietidiel, zo série Theo, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a skleneným difúzorom, s hranatým tvarom .Svietidlá môžu byť umiestnené aj vonku.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada svietidiel, zo série Theo, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a skleneným difúzorom, s hranatým tvarom .Svietidlá môžu byť umiestnené aj vonku.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV BIG THEO UP/DOWN OUT, hranaté, antracit, ES111, max. 2x75 W |
| Séria: | THEO |
| Kód produktu: | 229575 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník/sklo |
| Farba: | antracit |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | GU10 |
| Maximálny výkon [W]: | 2x75W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Výška [mm]: | 275 |
| Šírka [mm]: | 130 |
| Hĺbka [mm]: | 135 |
| Počet zdrojov: | 2 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 220.17 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |