Popis
Rada exteriérových reflektorov, zo série FLAC BEAM, je pre Vás dostupná v rôznych veľkostiach , v šedom farebnom prevedení. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou. Poskytnú Vám dostatočné osvetlenie Vašej záhrady.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových reflektorov, zo série FLAC BEAM, je pre Vás dostupná v rôznych veľkostiach , v šedom farebnom prevedení. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou. Poskytnú Vám dostatočné osvetlenie Vašej záhrady.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV Reflektor FLAC BEAM LED, šedý kámen, s modulem Philips DLM ES 3 000 lm, 3000K |
| Séria: | FLAC BEAM |
| Kód produktu: | 231072 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | šedá |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 27W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 220 |
| Šírka [mm]: | 170 |
| Hĺbka [mm]: | 150 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 1800 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 605.16 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |