Popis
Rada exteriérových nástenných svietidiel, zo série AGOLUX, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach. Svietidlá sú tvorené kombináciou hliníku a plastu. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových nástenných svietidiel, zo série AGOLUX, je pre Vás dostupná v rôznych farebných prevedeniach. Svietidlá sú tvorené kombináciou hliníku a plastu. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV AGOLUXnástenná antracitová 230V/80mA LED 6W 120° IP44 3000K, 500lm |
| Séria: | AGOLUX |
| Kód produktu: | 231355 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník/plast |
| Farba: | antracit |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 7,6W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 86 |
| Šírka [mm]: | 170 |
| Hĺbka [mm]: | 1310 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 500 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 198.03 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |