Popis
| Napájacie napätie: | 230 V |
|---|---|
| Hĺbka: | 18 |
| Výška: | 18 |
| Výkon: | 1000W |
| Výkon svetelného zdroja: | 1000W |
| Šírka: | 227 |
| Materiál: | kov |
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
| Napájacie napätie: | 230 V |
|---|---|
| Hĺbka: | 18 |
| Výška: | 18 |
| Výkon: | 1000W |
| Výkon svetelného zdroja: | 1000W |
| Šírka: | 227 |
| Materiál: | kov |
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN URail Flex Verbinder II matný chrom max. 1000W |
| Kód produktu: | 95325 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 27.58 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |