Popis
Nástenné svietidlá zo série Vary, v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach, v rovnakom dizajne. Svietidlá majú hliníkovú konštrukciu a sklenený difúzor. Svietidlá krásne doladia a rozžiaria , svojou prítomnosťou, Váš exteriér.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Nástenné svietidlá zo série Vary, v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach, v rovnakom dizajne. Svietidlá majú hliníkovú konštrukciu a sklenený difúzor. Svietidlá krásne doladia a rozžiaria , svojou prítomnosťou, Váš exteriér.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO VARY |
| Séria: | VARY |
| Kód produktu: | 9141 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník/sklo |
| Farba: | antracit |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP54 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 2x3W |
| Výška [mm]: | 145 |
| Šírka [mm]: | 140 |
| Hĺbka [mm]: | 105 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2x160 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 89.88 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |