Popis
Stropné svietidlá zo série BEZEL, v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach, v rovnakom dizajne majú hliníkovú konštrukciu s opálovým difúzorom. Svietidlá krásne doladia a rozžiaria , svojou prítomnosťou, Váš exteriér.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stropné svietidlá zo série BEZEL, v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach, v rovnakom dizajne majú hliníkovú konštrukciu s opálovým difúzorom. Svietidlá krásne doladia a rozžiaria , svojou prítomnosťou, Váš exteriér.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO BEZEL |
| Séria: | BEZEL |
| Kód produktu: | 9191 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | hnedá |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP54 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 30W |
| Šírka [mm]: | 340 |
| Dĺžka [mm]: | 340 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2550 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 276.52 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |