Popis
| Trieda ochrany: | II |
|---|---|
| Uhol žiarenia: | 125° |
| Životnosť: | 30000h |
| Výkon svetelného zdroja: | 5,8W |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vrátane svetelného zdroja: | ano |
| Povrchová úprava: | matný chrom |
| Svetelný tok: | 420lm |
| Napájacie napätie: | 230V |
| Farebná teplota: | 2700K |
| Výkon: | 5,85W |
| Materiál: | kov |
| Výkon transformátoru: | 9VA |


Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.














