Popis
Séria Jumbo ponúka stropné svietidlo , s dekoratívnym difúzorom a kovovou konštrukciou .Svietidlo rozžiari a rozveselí svojou prítomnosťou, každú detskú izbu, v ktorej sa bude nachádzať.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Séria Jumbo ponúka stropné svietidlo , s dekoratívnym difúzorom a kovovou konštrukciou .Svietidlo rozžiari a rozveselí svojou prítomnosťou, každú detskú izbu, v ktorej sa bude nachádzať.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO JUMBO |
| Séria: | JUMBO |
| Kód produktu: | 04-441 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 22W |
| Priemer [mm]: | 425 |
| Zápustná hĺbka [mm]: | 110 |
| Farba svetla: | 4000K |
| Svetelný tok: | 1400 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 52.68 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |