Popis
Stropné svietidlá zo série Tetris, v rôznych veľkostiach, v rovnakom dizajne, majú kovovú konštrukciu a priehľadné akrylové tienidlo. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a rozžiaria ju svojou prítomnosťou.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stropné svietidlá zo série Tetris, v rôznych veľkostiach, v rovnakom dizajne, majú kovovú konštrukciu a priehľadné akrylové tienidlo. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a rozžiaria ju svojou prítomnosťou.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO TETRIS |
| Séria: | TETRIS |
| Kód produktu: | 05-846 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/akryl |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 24W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 400 |
| Hĺbka [mm]: | 110 |
| Farba svetla: | 4000K |
| Svetelný tok: | 2300 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 92.18 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |