Popis
Štýlové svietidlá zo série Oslo, dostupne v rôznych farbách a veľkostiach,krásne doladia akýkoľvek priestor svojím moderným dizajnom.Svietidlo je vhodné aj do exteriéru. Vďaka vysokému krytiu IP65.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Štýlové svietidlá zo série Oslo, dostupne v rôznych farbách a veľkostiach,krásne doladia akýkoľvek priestor svojím moderným dizajnom.Svietidlo je vhodné aj do exteriéru. Vďaka vysokému krytiu IP65.
ASTRO prináša moderné interierové a exterierové svietidlá. Tento anglický výrobca ponúka taktiež špecifický druh svietidiel pre architektov a interierových dizajnérov. Kúpelňové svietidlá osvetlia každú malú aj veľkú kúpelňu.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | Astro Oslo 225 Bk |
| Séria: | Oslo |
| Kód produktu: | 1298007 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/sklo |
| Farba: | čierna |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | Zabudovaná LED |
| Maximálny výkon [W]: | 2x3.2W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 225 |
| Šírka [mm]: | 90 |
| Hĺbka [mm]: | 110 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 364 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 513.60 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |