Popis
Svietidlá zo série KEA, sú pre Vás dostupné v rôznych farbách ,tvaroch a veľkostiach , ľahko ich
zladíte s Vaším exteriérom, ktorý skvele doplnia svojím štýlovým dizajnom
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Svietidlá zo série KEA, sú pre Vás dostupné v rôznych farbách ,tvaroch a veľkostiach , ľahko ich
zladíte s Vaším exteriérom, ktorý skvele doplnia svojím štýlovým dizajnom
ASTRO prináša moderné interierové a exterierové svietidlá. Tento anglický výrobca ponúka taktiež špecifický druh svietidiel pre architektov a interierových dizajnérov. Kúpelňové svietidlá osvetlia každú malú aj veľkú kúpelňu.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | ASTRO Kea Round 250 |
| Séria: | KEA |
| Kód produktu: | 1391003 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | Zabudovaná LED |
| Maximálny výkon [W]: | 10W |
| Hĺbka [mm]: | 70 |
| Priemer [mm]: | 250 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 939 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 306.00 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |