Popis
Lankový systém obsahujúci jedno svietidlo, vo farbe saténu.Pomocou bluetooth spojenia s diaľkovým ovládačom (50001-potrebné doobjednať) je možné meniť farbu svetla.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Lankový systém obsahujúci jedno svietidlo, vo farbe saténu.Pomocou bluetooth spojenia s diaľkovým ovládačom (50001-potrebné doobjednať) je možné meniť farbu svetla.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Smart lankový spot DiscLED I 4W DC satin s regulací bílé barvy světla |
| Séria: | DISCLED |
| Kód produktu: | 50113 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/plast |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 12V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 4W |
| Farba svetla: | 2700K-6500K |
| Svetelný tok: | 320+440 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 51.90 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |