Popis
Rada exteriérových svietidiel, zo série HOUSE, je pre Vás dostupná v zápustnej stropnej variante. Svietidlá sú tvorené kovovou konštrukciou a akrylom. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových svietidiel, zo série HOUSE, je pre Vás dostupná v zápustnej stropnej variante. Svietidlá sú tvorené kovovou konštrukciou a akrylom. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN House zápustné svítidlo IP44 3000K 34° stříbrná |
| Séria: | HOUSE |
| Kód produktu: | 79666 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/akryl |
| Farba: | strieborná |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Maximálny výkon [W]: | 4,4W |
| Hĺbka [mm]: | 3 |
| Priemer [mm]: | 95 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 530 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 40.85 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |