Popis
Rada exteriérových svietidiel, zo série Plug&Shine FLOOR, je dostupná v rôznych variantách. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou, v antracitovej farbe. .Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových svietidiel, zo série Plug&Shine FLOOR, je dostupná v rôznych variantách. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou, v antracitovej farbe. .Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Plug&Shine zemní přisazené svítidlo IP67 2x3W 24V antracit |
| Séria: | Plug&Shine FLOOR |
| Kód produktu: | 93917 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Krytie: | IP67 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 2x3W |
| Výška [mm]: | 155 |
| Priemer [mm]: | 193 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2x350 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 122.71 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |