Popis
Rada exteriérových do zeme zápustných svietidiel, zo série Plug&Shine, je dostupná v rôznych variantách. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových do zeme zápustných svietidiel, zo série Plug&Shine, je dostupná v rôznych variantách. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou a poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Plug&Shine zápich do země Sting IP65 3000K 6W 24V antracit |
| Séria: | Plug&Shine |
| Kód produktu: | 93934 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Krytie: | IP67 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 6W |
| Výška [mm]: | 290 |
| Priemer [mm]: | 52 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 520 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 66.27 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |