Popis
Svietidlo ku kolajnicovému systému. Svietidlo je tvorené kombináciou kovu a skla.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Svietidlo ku kolajnicovému systému. Svietidlo je tvorené kombináciou kovu a skla.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN URail LED zásvěsné svítidlo Arido II 5W GU10 matný chrom + sklo |
| Séria: | ARIDO |
| Kód produktu: | 94998 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/sklo |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | GU10 |
| Maximálny výkon [W]: | 25W |
| Výška [mm]: | 200 |
| Dĺžka [mm]: | 1580 |
| Priemer [mm]: | 125 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 92.81 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |