Popis
Široká rada zápustných nástenných svietidiel, zo série WALL , je pre Vás dostupná v rôznych variantách a tvaroch. Svietidlá sú tvorené plastovou konštrukciou, v bielom farebnom prevedení. Svietidlá zaujmú svojim minimalistickým dizajnom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada zápustných nástenných svietidiel, zo série WALL , je pre Vás dostupná v rôznych variantách a tvaroch. Svietidlá sú tvorené plastovou konštrukciou, v bielom farebnom prevedení. Svietidlá zaujmú svojim minimalistickým dizajnom.
Osvetlenie značky PAULMANN patrí k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes. Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PAULMANN Zápustné svítidlo Wand kulaté do krabičky KU68 1,7W 100lm 230V |
| Séria: | WALL |
| Kód produktu: | 92924 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 1,7W |
| Priemer [mm]: | 78 |
| Zápustná hĺbka [mm]: | 35 |
| Montážny otvor [mm]: | 60 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 110 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 32.00 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |