Popis
Exteriérové svietidlo zo série Acapulco, má jedinečný dizan, vďaka, ktorému skvelo zapadne do Vášho exteriéru a
rozžiari ho svojou prítomnosťou.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Exteriérové svietidlo zo série Acapulco, má jedinečný dizan, vďaka, ktorému skvelo zapadne do Vášho exteriéru a
rozžiari ho svojou prítomnosťou.
PREZENT je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom dekatívneho osvetlenia so sídlom na Slovensku. Ich zámer je ponúknuť zákazníkovi výrobky v tej najvyššej kvalite s jedinečným dizajnom a za prijateľné ceny. Vďaka tomuto postoju a firemnej stratégii sa firma za krátky čas rozrástla a v súčastnosti ponúka svoje produkty na Slovensku, Česku, Poľsku a Maďarsku s cieľom ďalšej expanzie na iné zahraničné trhu. Spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2005. Pretvorte si aj vy svoj domov s týmto jedinečným osvetlením a doprajte si kúsok slovenského umenia u vás doma.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PREZENT ACAPULCO LED/8W,IP54,MATT GREY/FROSTED |
| Séria: | ACAPULCO |
| Kód produktu: | 39024 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | ALUMINIUM/PLASTIC |
| Farba: | MATT GREY/FROSTED |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 8W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Zabudované LED diódy |
| Výška [mm]: | 125 |
| Šírka [mm]: | 220 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Farba svetla: | 4000K |
| Svetelný tok: | 600 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 24.59 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |