Popis
Rada exteriérových svietidiel, zo série Aponi, je pre Vás dostupná v stojanovej aj nástennej variante. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou , v antracitovej farbe. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada exteriérových svietidiel, zo série Aponi, je pre Vás dostupná v stojanovej aj nástennej variante. Svietidlá sú tvorené hliníkovou konštrukciou , v antracitovej farbe. Poskytnú Vám neoslňujúce osvetlenie Vašej záhrady, alebo terasy.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV APONI 120 venkovní stojací svítidlo LED 3000K antracit IP65 |
| Séria: | APONI |
| Kód produktu: | 1000683 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP55 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 8W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 1200 |
| Priemer [mm]: | 148 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 440 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 393.60 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |