Popis
Závesný kábel, zo série FITU, s minimalistickým dizajnom, má hliníkovú objimku a nájdete ho v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Ku káblu je potrebné doobjednať tienidlo a stropnú rozetu.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Závesný kábel, zo série FITU, s minimalistickým dizajnom, má hliníkovú objimku a nájdete ho v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Ku káblu je potrebné doobjednať tienidlo a stropnú rozetu.
Nemecká kvalita sa odzrkadluje na produktoch spoločnosti SLV, ktorá má 35-ročné skúsenosti v oblasti svietidiel. V ponuke spoločnosti sú svietidlá pre vonkajšie aj vnútorné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Spoločnosť SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločností v Európe.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | SLV FITU závěsné svítidlo A60 kulaté černé kabel 5 m bez koncovky max. 60 W |
| Séria: | FITU |
| Kód produktu: | 132690 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | E27 |
| Maximálny výkon [W]: | 1x60W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Výška [mm]: | 5000+91 |
| Priemer [mm]: | 44 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 73.80 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |