Popis
Séria BASIC Vám ponúka radu exteriérových nástenných svietidiel, ktorá okrem osvetlenia Vašej záhrady alebo terasy, ju aj krásne oživí ako dekorácie. Svietidlá su pre Vás dostupné v rôznych farebných prevedeniach.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Séria BASIC Vám ponúka radu exteriérových nástenných svietidiel, ktorá okrem osvetlenia Vašej záhrady alebo terasy, ju aj krásne oživí ako dekorácie. Svietidlá su pre Vás dostupné v rôznych farebných prevedeniach.
Inovatívna belgická spoločnosť prezentujúca sa pod značkou LUCIDE sa vyznačuje dizajnom svietidiel, ktoré vás očaria hneď na prvý pohľad. Firma sa zaoberá výrobou a predajom svojich svietidiel do všetkých kútov na svete vrátene Slovenska už viac ako 20 rokov. Ich výrobky v sebe nesú znamenie elegancie a moderného dizajnu. Za ich prácu hovorí aj ich firemné motto. “U nás je svetlo vášeň”. A na ich výrobkov je to naozaj aj poznať.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LUCIDE BASIC Wandlicht Solar+ Sensor |
| Séria: | BASIC |
| Kód produktu: | 22862/04/30 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 3W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Áno |
| Výška [mm]: | 40 |
| Šírka [mm]: | 190 |
| Hĺbka [mm]: | 110 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 380 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 40.95 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |