Popis
Nástenné exteriérové svietidlá zo série TRATTO, poskytujú priame osvetlenie a nájdete ich v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Svietidlo tvorí priehľadný sklený difúzor a hliníková lakovaná konštrukcia s hranatým tvarom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Nástenné exteriérové svietidlá zo série TRATTO, poskytujú priame osvetlenie a nájdete ich v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Svietidlo tvorí priehľadný sklený difúzor a hliníková lakovaná konštrukcia s hranatým tvarom.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO TRATTO AP LED 7w IP65 WWh/DG (5f) |
| Séria: | TRATTO |
| Kód produktu: | 9116 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 7W |
| Výška [mm]: | 50 |
| Šírka [mm]: | 190 |
| Hĺbka [mm]: | 33 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 233 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 106.58 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |