Popis
Stropné exteriérové svietidlá zo série TWILL, nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Svietidlo tvorí polykarbonátový opálový difúzor a hliníková lakovaná konštrukcia s oblým tvarom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stropné exteriérové svietidlá zo série TWILL, nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Svietidlo tvorí polykarbonátový opálový difúzor a hliníková lakovaná konštrukcia s oblým tvarom.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO TWILL PL LED 20w IP65 WH(5f) |
| Séria: | TWILL |
| Kód produktu: | 9537 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 20W |
| Šírka [mm]: | 250 |
| Dĺžka [mm]: | 250 |
| Hĺbka [mm]: | 51 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 1100 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 125.03 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |