Popis
Závesné svietidlá zo série SKETCH, v rôznych veľkostiach a rovnakom dizajne, majú čiernu kovovú konštrukciu s medenými detailami. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej štýl, so svojím dizajnom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Závesné svietidlá zo série SKETCH, v rôznych veľkostiach a rovnakom dizajne, majú čiernu kovovú konštrukciu s medenými detailami. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej štýl, so svojím dizajnom.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO SKETCH SU 1X42W E27 L230 |
| Séria: | SKETCH |
| Kód produktu: | 01-1262 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna/medená |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | E27 |
| Maximálny výkon [W]: | 42W |
| Šírka [mm]: | 230 |
| Dĺžka [mm]: | 1262 |
| Hĺbka [mm]: | 230 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 41.29 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |