Popis
Nástenné svietidlá zo série AVANCE nájdete v rôznych veľkostiach. Svietidlá sú tvorené chrómovou kovovou konštrukciou a opálovým difúzorom.Svietidlá sú vhodné aj do kúpeĺne.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Nástenné svietidlá zo série AVANCE nájdete v rôznych veľkostiach. Svietidlá sú tvorené chrómovou kovovou konštrukciou a opálovým difúzorom.Svietidlá sú vhodné aj do kúpeĺne.
Zapnutím skvelých nápadov, tých čo Redo Group vášnivo robí každý deň, ponúkaním svietidiel od roku 2000. Úspech ktorý dosiahli v posledných rokoch ich utvrdzuje ako jedného z popredných dodávateľov riešenia pre osvetlenie.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | REDO AVANCE AP LED 18W 4000K (5F) |
| Séria: | AVANCE |
| Kód produktu: | 01-1431 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 18W |
| Výška [mm]: | 60 |
| Šírka [mm]: | 630 |
| Hĺbka [mm]: | 100 |
| Farba svetla: | 4000K |
| Svetelný tok: | 918 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 125.45 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |