Popis
Stolové svietidlá zo série SIMI, sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach . Svietidlá majú kovovú konštrukciu,so skleneným difúzorom a možnosťou nastavenia intenzity svetla pomocou dotyku.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stolové svietidlá zo série SIMI, sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach . Svietidlá majú kovovú konštrukciu,so skleneným difúzorom a možnosťou nastavenia intenzity svetla pomocou dotyku.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | FABAS SIMI TABLE LAMP CHROMIUM |
| Séria: | SIMI |
| Kód produktu: | 3257-30-138 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov/sklo |
| Farba: | chróm |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 8W |
| Výška [mm]: | 140 |
| Priemer [mm]: | 120 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 700 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 125.28 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |