Popis
Stolové svietidlá zo série GRAVITY, sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach . Svietidlá majú kovovú konštrukciu s možnosťou nastavenia intenzity svetla pomocou dotyku
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Stolové svietidlá zo série GRAVITY, sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach . Svietidlá majú kovovú konštrukciu s možnosťou nastavenia intenzity svetla pomocou dotyku

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | FABAS GRAVITY TABLE LAMP SATINED NICKEL |
| Séria: | GRAVITY |
| Kód produktu: | 3360-30-178 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | nerez |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 5W |
| Výška [mm]: | 150 |
| Priemer [mm]: | 100 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 450 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 107.78 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |