Popis
Rada svietidiel, od stropnej, či stolovej, až po stojanovú a závesnú verziu zo série SQUASH ,má rovnaký dizajn.Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej eleganciu, so svojím jemným dizajnom.IP40
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada svietidiel, od stropnej, či stolovej, až po stojanovú a závesnú verziu zo série SQUASH ,má rovnaký dizajn.Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej eleganciu, so svojím jemným dizajnom.IP40

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA Squash FL |
| Séria: | SQUASH |
| Kód produktu: | 7628 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 25W |
| Výška [mm]: | 1830 |
| Priemer [mm]: | 500 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 3062 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 602.70 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |