Popis
Široká rada exteriérových svietidiel, ktorá obsahuje stropnú a nástennú verziu,zo série MYWHITE , skvelo zapadne do vášho exteriéru, vďaka svojmu elegantnému dizajnu a mnohým rôznym tvarom a veľkostiam .
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada exteriérových svietidiel, ktorá obsahuje stropnú a nástennú verziu,zo série MYWHITE , skvelo zapadne do vášho exteriéru, vďaka svojmu elegantnému dizajnu a mnohým rôznym tvarom a veľkostiam .

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA MyWhite R |
| Séria: | MYWHITE |
| Kód produktu: | 7806 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP65 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 16W |
| Hĺbka [mm]: | 81 |
| Priemer [mm]: | 390 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 1662 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 207.87 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |