Popis
Závesné a nástenné svietidlá zo série STRAIGHT, nájdete v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej štýl, so svojím moderným minimalistickým dizajnom.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Závesné a nástenné svietidlá zo série STRAIGHT, nájdete v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej štýl, so svojím moderným minimalistickým dizajnom.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA Straight P3 |
| Séria: | STRAIGHT |
| Kód produktu: | 8203 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 49W |
| Šírka [mm]: | 1523 |
| Dĺžka [mm]: | 2500 |
| Hĺbka [mm]: | 1087 |
| Farba svetla: | 2700K |
| Svetelný tok: | 6836 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 824.10 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |