Popis
Rada stojanových svietidiel, zo série JOSHUA , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka minimalistickému dizajnu a rôznym farebným prevedeniam.IP40
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada stojanových svietidiel, zo série JOSHUA , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka minimalistickému dizajnu a rôznym farebným prevedeniam.IP40

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA Joshua |
| Séria: | JOSHUA |
| Kód produktu: | 8365 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 25W |
| Výška [mm]: | 1887 |
| Priemer [mm]: | 300 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2500 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 366.54 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |