Popis
Nástenné svietidlá zo série CIRCULAR, sú dostupné v troch rôznych veľkostiach. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej štýl, so svojím moderným dizajnom.Svietidlá sú vhodné aj do kúpeľne.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Nástenné svietidlá zo série CIRCULAR, sú dostupné v troch rôznych veľkostiach. Svietidlá krásne doladia, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a vnesú do nej štýl, so svojím moderným dizajnom.Svietidlá sú vhodné aj do kúpeľne.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA Circular |
| Séria: | CIRCULAR |
| Kód produktu: | 8413 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 19W |
| Výška [mm]: | 26 |
| Šírka [mm]: | 686 |
| Hĺbka [mm]: | 103 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2266 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 313.65 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |