Popis
Rada stropných a nástenných svietidiel, zo série BEEBO , má rovnaký dizajn. Svietidlá krásne rozžiaria, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a jednoducho sa s ňou zladia, vďaka rôznym veľkostiam a farebným prevedeniam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada stropných a nástenných svietidiel, zo série BEEBO , má rovnaký dizajn. Svietidlá krásne rozžiaria, akúkoľvek miestnosť, kde sa budú nachádzať a jednoducho sa s ňou zladia, vďaka rôznym veľkostiam a farebným prevedeniam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA Beebo S |
| Séria: | BEEBO |
| Kód produktu: | 8460 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 11W |
| Šírka [mm]: | 220 |
| Dĺžka [mm]: | 110 |
| Hĺbka [mm]: | 98 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 1162 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 215.25 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |