Popis
Rada svietidiel, od stolovej, či stropnej , až po závesnú verziu,zo série OH! , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu elegantnému dizajnu a mnohým rôznym tvarom a veľkostiam .
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada svietidiel, od stolovej, či stropnej , až po závesnú verziu,zo série OH! , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu elegantnému dizajnu a mnohým rôznym tvarom a veľkostiam .

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | LINEA Oh! P LED |
| Séria: | OH! |
| Kód produktu: | 10114 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 6W |
| Dĺžka [mm]: | 3000 |
| Priemer [mm]: | 140 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 726 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 223.86 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |